Home > Onze expertise > Portfolio ABC > Inkoopmanagement > Aanbestedingsadvies > Aanbestedingsadvies schoolboeken

Aanbestedingsadvies schoolboeken

Bent u als school in het VO druk bezig met de voorbereiding op uw Europese aanbesteding van leermiddelen? Is het voor u onduidelijk welk aanbestedingstraject u op dit moment het beste kunt volgen? Onze adviseurs zijn op de hoogte van de meest recente ontwikkelingen op het gebied van de aanbestedingen van schoolboeken en kunnen het aanbestedingstraject voor u in zijn geheel en succesvol uitvoeren.

Berenschot biedt u een integraal ondersteuningsaanbod. Een alternatief voor het aansluiten bij een collectief, met meer ruimte voor uw eigen wensen en meer persoonlijke betrokkenheid. Een dergelijke aanbesteding op kleinere schaal biedt nog voldoende omvang om schaalvoordelen te realiseren. Tegelijkertijd krijgen de wensen van uw school meer aandacht, hetzij door middel van een individuele aanbesteding hetzij door een (kleinschaliger) collectief met gelijkgezinde VO-scholen. U bepaalt zelf de richting van het ‘bestek’. Zo krijgt u de schoolboeken en de distributiekanalen die u wenst.

Berenschot werkt op dit gebied samen met advocatenkantoor CMS Derks Star Busmann en K2i Management. Deze gebundelde expertise biedt u tijdens elk trajectonderdeel de professionele ondersteuning die uw school verdient en nodig acht.

Aanbestedingstrajecten

Als school maakt u eerst een keuze uit verschillende aanbestedingstrajecten:

  • Individueel: één aanbesteding voor één schoolbestuur
  • Kleinschalig collectief: één aanbesteding voor het gehele collectief, bijvoorbeeld op basis van geografische ligging, gebruikte lesmethode of levensbeschouwelijke visie.

Berenschot draagt zorg voor een juiste en succesvolle aanbestedingsprocedure. Dit omvat ook een inventarisatie van uw huidige ‘boekenpakket’.

 

Copyright © 2010 Berenschot Groep BV. Alle rechten voorbehouden.

Naar boven